Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reguli Simple

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 32
Data de inscriere : 29/04/2008

Reguli Simple Empty
MesajSubiect: Reguli Simple   Reguli Simple EmptyJoi Mai 08, 2008 5:10 pm

Inainte de a posta mesaje pe acest forum, ar fi bine sa citesti aceste reguli intai:

1) Pe acest forum NU toleram cuvintele obscene, vulgare in mesaje, postari etc.

2) Pe acest forum NU toleram limbaj IRC ( ex: ca=k , ţ=tz , ş=sh etc. )

3) Membrii forumului NU au voie sa se jigneasca unul pe celalalt in public. Daca au ceva de impartit, o pot face pe privat.

4) NU poluati topicurile cu un anumit subiect cu mesaje care nu au nicio treaba cu topicul respectiv. Daca nu gasiti un topic potrivit, scrieti la OFF-TOPIC.

In caz ca aceste reguli sunt incalcate, utilizatorul va primi un ultim advertisment. Daca greseala se repeta iar, se va da BAN. Daca greseala comisa este destul de grava, se va da BAN din start.
Multumesc!
Sus In jos
https://fenomeno-rosso.forumgratuit.ro
Galacticul
Admin
Admin
Galacticul


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 33
Location : Arad
Data de inscriere : 03/05/2008

Reguli Simple Empty
MesajSubiect: Re: Reguli Simple   Reguli Simple EmptyMar Mai 13, 2008 3:22 pm

Vreau sa zic si eu ceva:
-nu o sa fim noi ca pe Forumul Oficial, adica cand faci Off Topic, iei ban sau mai stiu eu ce, o sa toleram Off Topicul, numai sa nu injurati asta ar fi singura regula.
-puteti sa vorbiti si ca pe messenger aici, adica dai mesaj, astepti sa iti raspunda, mai dai unul si tot asa, numai sa nu vorbiti ca pe messenger, cititi punctul 2 de mai sus.

Asta ar fi tot. Cand vom avea 1000 de membri, atunci vom prelua si noi regulile forumului mare, pana atunci "Peace".
Sus In jos
 
Reguli Simple
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fenomeno Rosso Arad :: Despre Noi-
Mergi direct la: